Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/fzf/public_html/423.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/fzf/public_html/423.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 504
Pończochy na ślub \

Jakie rajstopy na ślub?

Każda kobieta w dniu swojego ślubu powinna wyglądać pięknie i oczarowywać wszystkich swym wyglądem, więc wybór poszczególnych elementów garderoby na ten wyjątkowy dzień nierzadko jest nie lada problemem. Oczywiście, jednym z najważniejszych elementów jej stylizacji jest suknia ślubna, ale dodatki, takie jak buty, czy nawet bielizna również powinny być dobrane z najwyższą starannością.

Jeśli chodzi o bieliznę ślubną, niezwykle ważny jest wybór odpowiednich rajstop. Nawet jeśli Pana Młoda decyduje się na tradycyjną, długą suknię ślubną, będzie to widoczny element jej garderoby podczas tańca, ale przede wszystkim podczas różnego rodzaju zabaw weselnych, kiedy trzeba będzie podnieść nieco dół sukienki, by wejść na krzesło czy chwycić kolanami jakiś rekwizyt zabawy, podawany sobie przez gości w ten sam sposób.

Poza tym coraz więcej kobiet decyduje się w dzisiejszych czasach na krótkie suknie ślubne – są one bardziej dziewczęce, oryginalne i wygodniejsze – w takiej sytuacji wybór odpowiednich rajstop staje się sprawą niezwykle ważną, niemalże tak bardzo, jak wybór samej sukni ślubnej. Jakie zatem rajstopy najlepiej wybrać na ślub?

Rajstopy do ślubu przede wszystkim powinny być kolorystycznie dopasowane do sukienki. Jeśli kreacja jest śnieżnobiała, białe muszą być także rajstopy, jeśli decydujemy się na suknię ecru – rajstopy także powinny być utrzymane w tej tonacji. Wyjątkiem jest jedynie kolorowa suknia ślubna – jeśli jest czerwona, to dodatkowo czerwone rajstopy byłyby przesadą, zdecydowanie lepsze będą cieliste – na taką ekstrawagancję kobiety decydują się jednak sporadycznie.

Rajstopy ślubne mogą być wzorzyste, jak i gładkie, jednolite, pozbawione jakichkolwiek wzorów – i takie będą najlepsze do bardzo bogato zdobionych, szczególnie koronkowych kreacji. Jeśli natomiast sukienka jest krótka, a przy tym dość skromna, bez obaw możemy pozwolić sobie na rajstopy w ciekawe wzory, jednak utrzymane w jednym kolorze. Latem zdecydowanie lepszym wyborem będą cienkie rajstopy, natomiast jeśli ślub ma miejsce zimą, lepsze będą rajstopy ciepłe i grube.