Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/fzf/public_html/423.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/fzf/public_html/423.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 504
Stylizacje z rajstopami ze szwem \

Megaefektowne rajstopy ze szwem

Każdy chyba przyzna, że nie ma bardziej kobiecego stroju od sukienki czy spódniczki. W dzisiejszych czasach kobiety noszą co prawda spodnie na równi z mężczyznami, niektóre niemalże codziennie. Jednak w życiu każdej z pań czasami zdarzają się sytuacje, kiedy trzeba z nich zrezygnować i założyć typowo damski strój. Niektóre z nas lubią zresztą na co dzień ubierać się kobieco, a od niektórych wymaga tez tego praca.

W upalne, letnie dni, kiedy możemy pozwolić sobie na swobodną stylizację, nie musimy zakładać rajstop. Jednak gdy zakładamy spódnicę do pracy w biurze, szczególnie w chłodniejszych porach roku, koniecznym składnikiem garderoby staja się rajstopy. Również na różnego rodzaju oficjalnych przyjęciach, na przykład bankietach czy weselach, na które wkładamy eleganckie sukienki wyjściowe, raczej nie wypada pokazywać się z gołymi nogami. Jakie rajstopy zatem najlepiej wybrać?

W różnego rodzaju butikach czy sklepach z bielizną znajdziemy mnóstwo różnych modeli rajstop, zarówno grubych i kryjących, jak i półprzejrzystych oraz bardzo cienkich. Znajdziemy zarówno modele gładkie, w jednolitych kolorach, jak i w przeróżne wzory. Prawdziwym hitem już od kilku lat są jednak niezwykle efektowne rajstopy ze szwem.

Rajstopy ze szwem to zazwyczaj modele gładkie, w jednolitym kolorze, a także stosunkowo cienkie – zwykle od 2 do 15 den. Najczęściej są wykonane z wysokiej jakości włókien syntetycznych, które doskonale opinają nogę, a dzięki dodatkowi lycry ładnie odbijają refleksy światła i jakby rozświetlają skórę. Najważniejszą jednak cechą tego typu modeli jest szew, czyli pasek w kontrastowym kolorze biegnący z tyłu wzdłuż nogi, przez całą jej długość.

Rajstopy tego typu uważane są za niezwykle seksowne i stylowe, nie tylko dlatego, że są bardzo oryginalne, ale przede wszystkim optycznie wydłużają i wyszczuplają nogi. W połączeniu z krótka spódnicą lub sukienką oraz szpilkami potrafią zdziałać cuda, sprawiając że każda kobieta poczuje się w nich pewna siebie i atrakcyjna.