Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/fzf/public_html/423.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/fzf/public_html/423.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 504
Eleganckie rajstopy \

Rajstopy wieczorowe do sukienki

Kiedyś strój wieczorowy kojarzył się nam głównie z długą suknią, do której trzeba było ewentualnie dobrać jakieś dodatki, takie jak szal do okrycia ramion, torebka czy biżuteria. W dzisiejszych czasach długa suknia wieczorowa to już niezbyt popularna kreacja – kobiety, szczególnie młode, które mogą pochwalić się zgrabnymi i szczupłymi nogami, coraz częściej decydują się na krótkie sukienki.

Krótkie sukienki mogą mieć różne fasony, mogą być luźniejsze lub dopasowane, z rękawkiem lub bez, przede wszystkim jednak eksponują nogi. Do wieczorowych sukienek niezbędnym  elementem garderoby stają się zatem rajstopy – według współczesnych kanonów mody bez nich raczej nie wypada się pokazywać w eleganckiej stylizacji. Rajstopy te mogą być klasyczne, a więc cienkie i gładkie, w kolorze cielistym, ewentualnie czarnym, ale do wyboru mamy także mnóstwo innych, oryginalnych modeli rajstop wieczorowych.

Rajstopy wieczorowe najczęściej dostępne są w kolorach ciemnych albo w naturalnie prezentującym się na skórze kolorze nude. Te bez wątpienia sprawdzą się zarówno do sukienek czarnych, jak i kolorowych, natomiast rajstopy kolorowe nie jest już tak łatwo dopasować do wieczorowej stylizacji, nie są ponadto tak eleganckie. Jeśli koniecznie chcemy je założyć, to najbezpieczniej będzie zestawić je z czarną sukienką.

Przede wszystkim do najefektowniejszych będą należały seksowne, optycznie wydłużające i wyszczuplające nogi rajstopy ze szwem w kontrastowym kolorze biegnącym z tyłu wzdłuż nogi. Ciekawą modyfikacją tego modelu jest również zastąpienie prostej kreski nadrukiem suwaka. Prawdziwym hitem mody są także rajstopy z motywem koronki i bardzo kobiece ażurowe rajstopy, szczególnie te w czarnym kolorze. Mogą to być modele zarówno cienkie, jak i grubsze, gdyż w każdym wydaniu prezentują się świetnie.

Wiemy już, że rajstopy wieczorowe muszą być odpowiednio dobrane do sukienki, ale równie ważny jest dobór odpowiednich dodatków. Co prawda już same rajstopy, jeśli należą do modeli nietypowych i oryginalnych będą pełniły funkcje dekoracyjnego dodatku, ale musimy do nich dopasować jeszcze buty, torebkę i biżuterię.